O mnie

Moje zdjęcie
Jestem miłośniczka piękna, sztuki oraz rzeczy "z duszą", szczególnie ręcznie robionych Doceniam pracę innych osób i wytwory ludzkiej wyobraźni Od niedawna zaczęłam szyć zabawki. Jestem zodiakalną wagą . Zapraszam Was kochani do obejrzenia moich wytworów Mam nadzieję, że Was zainspirują . Dziękuję za wszystkie odwiedziny. Jeżeli zostawisz po sobie ślad, w postaci komentarza będzie mi baaaardzo miło ;-)

Obserwatorzy

18 sty 2014

POMOC DLA OLIWKI

Kochani prosimy o pomoc dla Oliwki. Jej marzeniem jest postawić samodzielne kroki, ale to nie takie proste. Oliwka nie stanęła samodzielnie na nóżkach nigdy. Nikt jednak nie spodziewał się diagnozy dziecięce porażenie mózgowe, rodzice nie mogli w to uwierzyć, ale też nie poddali się i walczą o zdrowie, o sprawność córeczki, aby była chociaż trochę samodzielna gdy ich już zabraknie. Jest taka szansa, bo dzielnie walczy z nimi też Oliwka, jej marzeniem jest pójść na spacer, pojeździć na rowerku, zatańczyć z mamusią, niby takie nic - a jak wielkie dla niej. Oprócz tego dziewczynka choruje też na niedoczynność tarczycy i nadciśnienie płucne. Nie kontroluje potrzeb fizjologicznych. Jest niesprawna od pasa w dół. Oliwka pomimo wszystkich cierpień, ograniczeń jakie musi znosić jest pogodną dziewczynką, umysłowo bardzo dobrze się rozwija, lubi książeczki, dużo mówi, śpiewa, chętnie się uczy. Cierpliwie znosi bolesne rehabilitacje, walczy o każdy kroczek. Walczy też z nią kochająca, oddana mama, szuka wszystkich możliwości leczenia w całej Polsce, a nawet za granicą. Pomóżmy Oliwce...
Zapraszam do licytacji na rzecz Oliwki . Podarowałam lalkę2 komentarze:

 1. Chciałabym przekazać swoją kulę na licytację, jak mogę poinformować o tym osobę zarządzającą tym wydarzeniem, nie posiadając facebooka?
  mój e-mail diy.alternative@gmail.com
  Mogłabyś mi jakoś w tym pomóc? :))
  Marta W.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już sobie poradziłam. Wspaniała akcja! :))
  Twoja laleczka jest totalnie przecudowna! <3

  OdpowiedzUsuń